Skip to content

Raportowanie wyników w sponsorowanych przez branżę próbach gabapentyny do stosowania poza etykietą ad 8

2 lata ago

282 words

Jak pokazuje nasze badanie, różnice pomiędzy pierwotnym a innymi wynikami określonymi w protokole i tymi opisanymi w opublikowanym raporcie są często subtelne, ale mogą prowadzić do różnych interpretacji skuteczności interwencji (rys. 3 i tabela 2 w dodatkowym dodatku) . Aby zapewnić pełną jawność wyników badań, uważamy, że istniejące systemy rejestracji muszą iść dalej niż obecnie i powinny obejmować rejestrację całego protokołu badania i poprawek .49 Finansowanie i ujawnianie informacji
Dr Vedula zgłasza otrzymywanie opłat od prawników powodów w postępowaniu sądowym dotyczącym Neurontin. Dr Dickersin donosi, że służył jako ekspert w sporze; fundusze z tego wysiłku zostały przekazane na rzecz Johnsa Hopkinsa w celu wsparcia stypendiów naukowych w zakresie zgłaszania uprzedzeń. Nie zgłoszono żadnego innego potencjalnego konfliktu interesów związanego z tym artykułem.
Dziękujemy Thomasowi Greene owi, czołowemu prawnikowi w sprawie pozwów grupowych: In Re: Neurontin Marketing, praktyki sprzedaży i spory dotyczące odpowiedzialności za produkty, Sąd Okręgowy Stanów Zjednoczonych, Dystrykt Massachusetts oraz jego współpracownicy Ilyas J. Rona i Dr. Palko S Goldman, który zapewniał pomoc w zestawianiu, wyjaśnianiu i sprawdzaniu informacji dotyczących prób zawartych w tym badaniu; i Drs. Janet Wittes, Jonathan Samet i Robert Wise za ich komentarze i sugestie.
Author Affiliations
Z Centrum Badań Klinicznych, Departament Epidemiologii, Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, Baltimore (SSV, RWS, KD); oraz Departament Farmacji Klinicznej i Instytutu Badań nad Polityką Zdrowotną, University of California w San Francisco, San Francisco (LB).
Prośby o przedruk do Dr. Veduli na 615 N. Wolfe St., Baltimore, MD 21205, lub o.
Materiał uzupełniający
[podobne: gruby benek kościerzyna, grzybki reishi, engystol opinie ]

0 thoughts on “Raportowanie wyników w sponsorowanych przez branżę próbach gabapentyny do stosowania poza etykietą ad 8”

Powiązane tematy z artykułem: engystol opinie gruby benek kościerzyna grzybki reishi